1. דף הבית
  2. ארונות אמבטיה
  3. ארונות אמבטיה סדרת מיני

ארונות אמבטיה סדרת מיני

מספר המוצרים בסל : 0

ארונות אמבטיה מיני

רבים מאתנו נוהגים לאפסן בחדר הרחצה פריטים מסוגים שונים. אלה יכולים להיות סבוני רחצה, אריזות של משחות שיניים, שמפו ואפילו כלי רחצה מכל מיני סוגים ולכל מיני מטרות. אחרים מעדיפים לאחסן בחדר הרחצה מגבות ידיים, מגבות פנים וגם מגבות גוף גדולות ויש את אלה שאוהבים לשמור בחדר הרחצה עצמו את נייר הטואלט ומוצרים אחרים, שלהם אנו זקוקים בעת השהות בו. ארון אמבטיה מיני נועד בדיוק למטרות אלו, ולצד היותו פונקציונאלי הוא יכול גם להיות מסוגנן מאד.


למי מתאימים ארונות אמבטיה מיני

ארונות אמבטיה מיני כשמם כך הם. הם קטנים יחסית וגם קומפקטיים ולכן אינם תופסים מקום רב. הם יכולים להתאים לכל מי שרוצה לאפסן בחדר הרחצה שלו פריטים מכל מיני סוגים אך לא מעוניין שאותו ארון ימשוך תשומת לב רבה מדי או יתפוס יותר מדי מקום. ארונות אמבטיה סדרת מיני מאפשרים לכל אחד ואחת לשלב בחדר הרחצה ארון במידה הנכונה, שמשדרג משמעותית גם את החלל. יש סוגים רבים של ארונות אמבטיה מיני הנבדלים אלה מאלה בצבעים שלהם, בחומרי הגלם שמהם הם עשויים וגם באופן שבו הם מחולקים.


כיצד משלבים נכון ארון אמבטיה מיני בחדר הרחצה

שילוב נכון של ארון אמבטיה מיני בחדר הרחצה מתחיל בהתייחסות לכל האלמנטים שבמרחב עצמו וגם לעיצוב המאפיין אותו. אם בוחרים למשל ארון בסגנון כפרי יש לוודא שארון זה משתלב באופן הרמוני לצד העיצובים האחרים. ארון אמבטיה מיני תלוי יהיה נוח מאד ויתאים לחדרים קטנים יחסית. ארון עומד עם רגליים יהיה בולט יותר וארון כהה יספק מענה מתאים לחדר גדול, בעוד שבהיר יתאים לחדר קטן יותר מבחינת שטחו.

אצלנו, ב – Ocean – ריהוט ואביזרי אמבט, תמצאו מגוון רחב של ארונות אמבטיה, כולל ארונות אמבטיה מיני. ארונות אלה מתבססים על חומרי גלם איכותיים ומבטיחים לכם מענה פונקציונאלי שמביא אתו גם הרבה מאד סטייל. למידע נוסף וקבלת פרטים אודות סדרת ארונות האמבטיה שלנו ורכישתם, מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון 054-9041103. נשמח לעמוד לרשותכם. 

logo בניית אתרים