1. דף הבית
  2. ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה

בחברת OCEAN ניתן לקבל מגוון רחב של ארונות אמבטיה, אנו עושים את מיטב המאמצים להביא אליכם מגוון ארונות אמבטיה מעוצבים, אשר מיוצרים לאחר מחשבה מעמיקה של המומחים הטובים ביותר בתחום, תוך שימוש בחומרים מהשורה הראשונה וטכנולוגיות יוצאות דופן.

מספר המוצרים בסל : 0


אחד החדרים הכי שימושיים בכל בית הינו חדר הרחצה, מהסיבה הזו אנו תמיד נרצה שיהיה בחדר זה אווירה נעימה ונוחות מקסימלית, אחד החלקים המרכזיים בחדרי רחצה כיום הינו ארונות אמבטיה, אשר מגיעים בסגנונות שונים ומגוונים, ישנו ארון אמבטיה עם כיור כאשר הכיור מגיע מעל משטח מיוחד כמו משטח בוצ'ר עץ מלא או משטח שיש קוריאן יוקרתי, וישנו ארון מקלחת עם כיור כאשר הכיור מגיע כמשטח כחלק מהארון (כיור שקוע).


איך נבחר לשלב ארון מקלחת בחדר הרחצה שלנו?

בימינו לא כמו פעם, יש מגוון רחב מאוד של ארונות אמבטיה, ישנם כאלה מעוצבים בעיצובים מיוחדים, ישנם כאלה העשויים מעץ מלא ישנם כאלה אשר תלויים ויש כאלה עומדים, אז איך נדע לבחור ארון מקלחת לחדר הרחצה שלנו? תחילה יש להגדיר את הרצונות שלנו מחדר הרחצה שלנו ולשאול את עצמינו מספר שאלות. מהו אופיו של חדר הרחצה? באילו חומרים נרצה להשתמש בתוך חדר הרחצה שלנו? את מי חדר הרחצה עומד לשמש בעיקר? והאם נרצה ארון אמבטיה עם כיור אשר מונח מעל משטח או לחילופין ארון מקלחת עם כיור אשר עשוי חרס ושקוע? התשובות לשאלות אלו יעזרו לכם לאתר מה התוצאה המדוייקת והנכונה עבורכם ועבור חדר הרחצה שלכם.


מה החשיבות של ארון מקלחת בחדר הרחצה שלכם?

ארון מקלחת תופס חלק מרכזי בחדר הרחצה שלכם ויש בכוחו לשנות ולהשפיע רבות, בחירה נכונה של ארונות אמבטיה יכולה להפוך את חדרי הרחצה שלכם מרגילים למושלמים. מסיבה זו וכדי להימנע מטעויות בתום לב מומלץ תמיד להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר ידעו לעזור להתאים את הבחירה המועדפת שלכם לחדר הרחצה שלכם, וכמובן ידעו להמליץ לכם על אופציות נכונות עבורכם בתוך מסגרת התקציב שלכם. בחירה אשר תוכל להביא לתוצאה ארוכת טווח ולארון מקלחת אשר ישרת אתכם נאמנה למשך תקופה ארוכה.


אצלנו, ב – Ocean – ריהוט ואביזרי אמבט, מוצעים לכם מבחר רחב של ארונות אמבטיה שמביאים אתם הרבה מאד סטייל. ארונות אלה מתאימים למגוון של צרכים ומוצעים לכם במחירים משתלמים. למידע נוסף וקבלת פרטים אודות ארונות האמבטיה שלנו ורכישתם, מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון 054-9041103. נשמח לעמוד לרשותכם.

 


 

logo בניית אתרים